Урочистості з нагоди 406-річчя міста

Дата: 23.09.2013 16:49

21 вересня 2013 року в м. Тульчині відбулись урочистості з нагоди 406-річчя міста за участю голови облдержадміністрації І.Мовчана, народного депутата України М.Джиги, першого заступника голови обласної ради І.Кревського, голови ради Міжнародної організації «Вінницьке земляцтво» В.Безносюка, депутата обласної ради, голови правління облспоживспілки, голови районної громадської організації «Тульчинське земляцтво» В.Подоляна, голови райдержадміністрації А.Бузіка, голови районної ради О.Авраменка, Тульчинського міського голови В.Весняного, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ і організацій, представників обласних і районних ЗМІ, широкої громадськості міста і району. В програмі святкування відбулись: традиційний 6-й відкритий Всеукраїнський турнір з рукопашного бою; матч 5-го туру ХХІІІ Чемпіонату області з футболу ФК «Патріот» Тульчин – ФК «Шляховик» Погребище; урочистості до Дня міста Тульчина; концертно-розважальна програма за участю кращих художніх колективів Тульчинщини та відомих артистів – гостей міста; святковий феєрверк.