«Урок історії, присвячений 97-й річниці подвигу героїв Крут»

Дата: 30.01.2015 12:10

29 січня ми традиційно вшановуємо пам’ять Героїв Крут. Цьогоріч громадське зібрання відбулося в Тульчинському училищі культури, де органічно поєдналися офіційна і мистецькі частини заходів. Зокрема, перед учасниками зібрання виступили голова райдержадміністрації Микола Підболячний, викладач історії ВПУ № 41 Андрій Кривцун, працівник ЦРБС, краєзнавець Владислав Вігуржинський, студенти училища культури, викладачі училища і дитячої музичної школи. В залі були присутні представники навчальних закладів міста, районних громадських і партійних формувань, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Звертаючись до аудиторії, голова райдержадміністрації підкреслив: «Історія повторюється і ми маємо робити серйозні суспільні висновки, щоб вийти переможцями з даної ситуації.»

В програмі прозвучали тематична поезія, патріотичні пісні, мелодії, театралізовані сцени, використані історичні відеоматеріали тощо. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут і наших сучасників – воїнів АТО, які віддали життя за незалежність України. До підніжжя Великого Державного Прапора України (РБК) кадети школи-інтернату поклали корзину квітів.