Уряд будує енергонезалежну державу

Дата: 28.02.2017 15:29

Протягом усього 2016 року Україна не купувала російський газ. Наступним завданням для уряду є розширення поставок газу із Словаччини. Завдяки встановленню єдиної ціни на газ покладено край масштабній корупції в газовій сфері. вперше за 5 останніх років НАК "Нафтогаз України" отримав чистий прибуток у сумі більш як 21 млрд гривень і не отримував бюджетного фінансування. Уряд відновив і забезпечив стабільність роботи енергетичної системи країни, у тому числі системи "Енергоатому". Сьогодні уся атомна енергетика працює у штатному режимі. Уряд планує наростити експорт електроенергії (зараз експортний потенціал до ЄС використовується лише на 60%), реформувати вугледобувну галузь і забезпечити до 2020 р щорічний видобуток 19,6 млн. т вугілля (у 2016 р добуто 5,8 млн т)
Уряд стимулює і підтримує заходи з енергозбереження: програмою "Теплі кредити" охоплено 118,5 тис. домогосподарств.