Уряд виконує соціальний контракт

Дата: 22.02.2017 11:29

На цьому наголошує заступник голови – директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. За його словами 6,7 млн українських сімей забезпечено адресними субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг
«335,7 тис. малозабезпечених сімей - отримувало в 2016 р державну соціальну допомогу. Понад 212 тис. потерпілих на виробництві – отримали збільшені виплати завдяки відновленню щорічного перерахунку страхових виплат потерпілим на виробництві» - відзначає Ігор Івасюк.
Щомісячної страхової виплати в середньому збільшиться на 296 гривень, а на 150% мінімальної заробітної плати - встановлено доплату особам, що працюють у зоні відчуження, тобто 2067 гривень.
3,5 млн українців – вже отримали підвищену мінімальну заробітну плату у січні 2017 року.