Увага! Всеукраїнська молодіжна ГО «Серце до серця» оголошує VI Всеукраїнський конкурс «Я - європеєць»!!!

Дата: 31.10.2016 10:39

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні 2016 – березні 2017 року проводять VI Всеукраїнський конкурс есе «Я-європеєць».
Основною метою конкурсу є розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь к суспільному, культурному та міжнародному житті країни, формування демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних та освітніх стандартів.
Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних організацій України.
Роботи учасників слід надіслати на електронну адрес yaevropeets@ukr.net до 20 січня 2017 року.
За додатковою інформацією звертатися до організаційного комітету за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01