В Білоусівській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено позакласний захід «Борці за здоровий спосіб життя»

Дата: 26.05.2016 15:43

25.05.2016 року в рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене - 2016», за сприяння управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації в Білоусівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів проведено позакласний захід «Борці за здоровий спосіб життя».

Захід проведено у формі тренінгового заняття для учнів 9 класу навчального закладу. Головна мета якого - спонукання молоді до активного способу життя, пропаганда здорового способу життя, формування особистості школяра без шкідливих звичок, що стає джерелом позитивного впливу, виховання в учнів розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, мотивація школярів до самовиховання, прагнення здорового способу життя, активної громадянської життєвої позиції.

На завершення тренінгового заняття, всі учасники отримали блокноти та ручки з логотипом Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене – 2016».