В Києві відбудеться сімейне свято для близнюків

Дата: 04.08.2016 15:35

7 серпня 2016 року вперше в Україні відбудеться неординарний розважальний безкоштовний захід соціального характеру, який створений спеціально для тих, кому пощастило народитися близнюками, двійнятами, трійнятами чи зустріти дуже схожу людину. Мережа ресторанів «Козирна карта» і ресторан «Природа. Ресторан&Парк корисного часу» влаштовують чудову фест-зустріч TwinsDay.
Мета проведення Заходу – зміцнення сімейних цінностей, популяризація культурного відпочинку та згуртування близнюків України та сімей, у яких є дітки близнюки, трійнята тощо.
Захід буде наповнено безкоштовними активностями та розвагами для усіх охочих. На локації працюватимуть аніматори з розвагами, що будуть цікаві як дорослим, так і дітям – шоу мильних пузирів, веселі старти, аквагримери, майстер – класи тощо. До уваги відвідувачів — цікава музична програма, незвичні інсталяції, виставки, веселі тематичні конкурси, флешмоб близнюків та двійників, спеціальне Twins-меню, море призів, цікава фотозона, катання на велотандемі.
На свято запрошуються всі бажаючі родини, де виховуються близнята.
Час проведення заходу – з 15.00 до 21.00 7 серпня 2016 року.