В обласній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва відбулась презентація книги Юрія Хмелевського «Ключі до вічності»

Дата: 10.10.2016 10:42

6 жовтня , Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва спільно з Тульчинською районною державною адміністрацією провели презентацію книги «Ключі до вічності» Юрія Хмелевського. Захід відбувся у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук.

У презентації взяли участь відомі вінницькі письменники, члени Національної спілки письменників України: Валентина Сторожук, Василь Кобець, Андрій Стебелєв, Юрій Сегеда, Петро Гордійчук.

Привітали автора книги директор Віра Вігуржинська та працівники Тульчинської центральної районної бібліотеки. А студенти та викладачі Тульчинського училища культури підготували літературно-музичні композиції за віршами автора.