В області триває активна робота з нарахування населенню житлових субсидій за спрощеним порядком

Дата: 22.06.2015 15:04

Про це у ході щопонеділкової оперативної наради під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія інформувала перший заступник директора Департаменту соціальної політики ОДА Людмила Каратаєва.

«Кількість сімей, які з 1 травня звернулися за субсидією, становить на сьогодні 55 545, з них вже призначено 41 061 родині. І 107 468 справ перебуває в обробці», - повідомила Людмила Каратаєва.

За словами очільника відомства, від сьогодні на території області працюватиме створена за дорученням Міністра соціальної політики України робоча група, яка здійснюватиме перевірку кількості призначених житлових субсидій та хід роботи з переселенцями, сім’ями загиблих в АТО та демобілізованими.