Валерій Коровій : Керівники районів мають чітко усвідомлювати відповідальність за розвиток територій

Дата: 03.09.2015 15:31

Голова облдержадміністрації провів 2 вересня в приміщенні Укртелекому обласну селекторну нараду з найважливіших питань розвитку регіону. В нараді взяли участь профільні заступники голови ОДА, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації , керівники підприємств, установ та організацій області.

На нараду було винесено такі питання:
- підготовка до осінньо-зимового періоду;
-підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки;
- стан виконання програми енгергоефективності «Ощадний дім»;
- виконання місцевих бюджетів області за 8 місяців 2015 року;
- призначення субсидій за спрощеним порядком;
-відновлення функціонування системи військового обліку для забезпечення підготовки та проведення наступних черг часткової мобілізації на території області.

«Усі ці питання є достатньо актуальні на сьогоднішній день. Тож ми маємо чітко розуміти, що знаходимось усі в одному човні і несемо спільну відповідальність за те, як швидко і в якому напрямку він пливе»,- підкреслив Валерій Коровій.