Валерій Коровій провів щотижневу робочу нараду з керівниками департаментів та служб регіону

Дата: 30.11.2015 16:53
Кількість переглядів: 17

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 30 листопада провів традиційну оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА, зупинившись на актуальних питаннях життєдіяльності регіону.

Очільник Вінниччини, зокрема, інформував учасників засідання про кадрові призначення у департаментах екології та природних ресурсів, соціальної та молодіжної політики, а також Департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА, директорами яких стали, відповідно, Микола Ткачук, Наталя Заболотна та Сергій Волков.
Водночас Валерій Коровій акцентував увагу на тому, що в результаті виборів до місцевих рад на Вінниччині змінено 39 % голів рад базового рівня та понад 80 % депутатського корпусу обласної Ради, а тому важливо забезпечити їх необхідними знаннями. З цією метою голова облдержадміністрації доручив керівнику Департаменту фінансів ОДА спільно з обласною Радою продумати систему навчання в частині бюджетного законодавства для тих депутатів обласної Ради, які виявлять до цього бажання. «Їм необхідно дати потужний запас нормативно-правової бази, загальні ази, щоб можна було рухатися вперед», - зауважив Валерій Коровій.