Вдосконалення роботи соціальних служб - вимога часу

Дата: 15.10.2013 08:27

14 жовтня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік провів нараду з питань реалізації в районі соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, місцевих комунальних ЗМІ. З інформацією з даного питання виступила директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Остропольська. Зокрема вона інформувала про те, що в даний час здійснюється соціальний супровід 55 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах (в яких виховується 117 дітей) та соціальний супровід 22 окремих осіб, які також перебувають у складних життєвих обставинах. Загалом фахівцями із соціальної роботи було здійснено за цей рік 676 відвідувань сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Також здійснюється соціальний супровід 5-ти прийомних сімей, в яких виховується шестеро прийомних дітей. З метою запобігання раннього сирітства, формуванню відповідального, усвідомленого батьківства, збереження репродуктивного здоров’я жінок, діє «Консультативний пункт соціальної роботи при пологовому відділені, жіночій консультації ЦРЛ та будинку дитини», де проводиться відповідна профілактична робота та надаються соціальні послуги вагітним, породіллям, жінкам, які мають намір відмовитись від новонародженої дитини або діти яких влаштовані на тимчасове перебування до будинку дитини. Голова райдержадміністрації Анатолій Бузік наголосив на тому, що всі підрозділи району, які відповідають за соціальних захист, повинні забезпечити повне охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннє виявлення проблемних сімей та вчасне надання їм підтримки.
Також на нараді було розглянуто підсумки звіту голови райдержадміністрації Анатолія Бузіка в облдержадміністрації 10 жовтня 2013 року. За результатами розгляду голова райдержадміністрації дав конкретні доручення керівникам структурних підрозділів щодо виправлення та усунення недоліків, на які було вказано обласними керівниками під час звіту