Від класики до рок-н-рола – все дасть дітям улюблена школа

Дата: 03.06.2014 11:38

30 травня 2014 року пройшов випускний вечір у Тульчинській дитячій музичній школі. Це 55-й випуск школи, яка незабаром святкуватиме своє 60-річчя. В залі панувала піднесено-урочиста, доброзичлива атмосфера, яку створювали класична музика у виконанні випускників-музикантів, щирі і гарні роботи випускників художньої школи, вдячність в очах батьків, та , головне, вогник таланту та любові до мистецтва. Частина дітей уже зорієнтувалась у своєму професійному виборі та мріє продовжити навчання у вищих мистецьких закладах. Щороку випускники Тульчинської дитячої музичної школи вступають до Вінницького училища культури і мистецтв ім.. М. Д. Леонтовича, Тульчинського училища культури, Барського педагогічного коледжу, Вінницького будівельного технікуму, Київської художньої академії ім.. Бойчука, Одеського графічного університету ім.. Ушинського, Львівської художньої академії, Вінницького педагогічного університету та інших учбових закладів. Побажаємо їм успіхів у навчанні та творчості. А двері музичної школи завжди відкриті для маленьких талантів!