Відбудуться громадські слухання у м. Вінниці

Дата: 16.06.2015 13:01

Шановні мешканці Донецької, Луганської областей та Автономної республіки Крим, які тимчасово проживають на території Вінницької області!

Ініціативна група Інформаційно-просвітницького центру «Перспектива» повідомляє, що 20 червня 2015 року об 11.00 у приміщенні Донецького національного університету (м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21) відбудуться громадські слухання на тему: «Вимушено переміщені особи на Вінниччині: виклики, проблеми, спільне бачення майбутнього». Мета слухань – створення діаспори вимушено переміщених осіб звдля спільного подолання проблем, обміну досвідом та налагодження ефективноїкомунікації із вінницькою громадою. До участі в громадських слуханнях також запрошені представники виконавчої влади Вінниччини та громадських організацій.

Вхід вільний. Довідки за телефоном: 50-90-48, 063-477-76-20.