Відбулася 34-а сесія районної ради

Дата: 22.05.2015 12:38

21 травня 2015 року в м. Тульчині відбулась чергова 34 сесія районної ради 6 скликання під головуванням голови районної ради Олексія Авраменка, за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, сільських, селищних, міського голів, начальників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівників підприємств, установ і організацій району, редакторів місцевих ЗМІ.
Депутати розглянули 23 питання порядку денного, зокрема: 1) Про хід виконання районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012 – 2016 роки; 2) Про виконання районної програми «Цукровий діабет на 2013 – 2015 роки»; 3) Про районну програму сприяння діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо надання соціальної підтримки малозабезпеченим та соціально вразливим верствам населення на 2015 – 2016 роки; та ін.
Ряд питань депутати зняли з порядку денного для додаткового вивчення чи допрацювання.