Відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України та Федерального президента Австрії

Дата: 21.11.2013 14:50
Кількість переглядів: 72

У Відні відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Віктора Януковича та Федерального президента Австрійської Республіки Гайнца Фішера.
Пролунали Державні Гімни України та Австрії. Президенти оглянули стрій воїнів почесної варти.
Також відбулося представлення членів української та австрійської офіційних делегацій.
Після цього відбулася церемонія фотографування.
У Відні відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича та Федерального президента Австрійської Республіки Гайнца Фішера у форматі «віч-на-віч».
У Відні розпочалися українсько-австрійські переговори в широкому форматі під головуванням Президента України Віктора Януковича та Федерального президента Австрійської Республіки Гайнца Фішера.