Відбулось виїзне засідання Координаційного ради ради з питань місцевого самоврядування

Дата: 30.09.2016 15:44

29 вересня 2016 року відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Відвідавши полігон твердих побутових відходів, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник та міський голова Валерій Весняний проінформували членів Координаційної ради про хід виконання робіт з його будівництва. Завітавши до Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №2, директор школи – Марат Плотицький проінформував про впровадження енергозберігаючих заходів та модернізацію котельні в навчальному закладі.
По маршруту виїзду члени Координаційної ради побували у Печерській ЗШ І-ІІІ ст., а директор школи Леоніда Котовська – ознайомила присутніх із підготовкою об’єкту до роботи в осінньо-зимовий період, акцентувавши увагу на будівництві котельні школи.
Голови територіальних громад вшанували пам'ять 75 роковин жертв Бабиного Яру, також відвідали старовинні пам’ятки громади - церкву Різдва Пресвятої Богородиці та костел мученика Боболі.
Пленарну частину засідання Координаційної ради відкрив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник та повідомив по питанню «Про стан підготовки соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період», в обговоренні якого взяли участь Віталій Нечипорук – головний лікар комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Володимир Гоцуляк – начальник дільниці філії «Тульчинська ДЕД», Олександр Чорнопиский - начальник СО «Тульчинські електромережі», Вадим Остапчук – Печерський сільський голова, Оксана Баленко - Кинашівський сільський голова.
Підвів підсумки засідання голова районної ради Олексій Авраменко. Координаційною радою прийнято відповідне рішення.