Відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

Дата: 19.05.2016 16:38

19 травня 2016 року в залі засідань адміністративного будинку районної ради та райдержадмінітрації голова районної ради Олексій Авраменко та голова райдержадміністрації Микола Підболячний провели нараду з міським, селищними, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших місцевих державних органів. Планом проведення засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради було передбачено розгляд питань:
1. Про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2014-2017 роки (інформував Богач Микола Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації).
2. Про підсумки проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів району (інформував Побережник Віталій Іванович - перший заступник голови райдержадміністрації).