Відбулося представлення голови райдержадміністрації

Дата: 31.12.2014 08:55

30 грудня 2014 року в адміністративному будинку райдержадміністрації та районної ради м. Тульчина відбулось офіційне представлення призначеного Президентом України голови Тульчинської районної державної адміністрації Миколи Васильовича Підболячного. Нового керівника району представив голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Дмитрович Олійник. Перед учасниками зібрання виступив народний депутат України Іван Дмитрович Спориш. В зібранні взяли участь голова Тульчинської районної ради Олексій Петрович Авраменко, керівники і працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, підприємств різних форм власності, районної ради, селищні, сільські голови, депутати місцевих рад, представники політичних партій, громадських організацій, обласних та районних ЗМІ.

А.Олійник, І.Спориш відповіли на численні запитання присутніх, висловили впевненість у необхідності спільних зусиль по виводу України з кризової ситуації, забезпеченні поступального розвитку Вінниччини, всіх її районів.