Відбулося засідання комісії

Дата: 08.10.2014 15:34

3 жовтня 2014 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.І. Побережника відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської райдержадміністрації. На комісії було розглянуто ряд питань, зокрема:
1. Про затвердження «Комплексного плану організаційних і практичних заходів райдержадміністрації сільських, селищних та міської рад, підприємств, установ і організацій Тульчинського району, направлених на забезпечення техногенної та природної безпеки в осінньо-зимовий період 2014-2015 року.
2. Про вжиття заходів щодо створення добровільної пожежної охорони на території Тульчинського району.
3. Про необхідність покращення стану утримання місцевої пожежної охорони у Тульчинському районі.
4. Про впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки.
5. Про стан готовності органів виконавчої влади до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах, уразливих у терористичному відношенні.
На засіданні виступили керівники підприємств, організацій, начальники ЦЗ спеціалізованих служб району. За результатами виступів та з урахуванням обговорення Комісія вирішила затвердити подані рішення та довести їх до виконавців.