Відбувся семінар з актуальних питань розвитку місцевих громад

Дата: 01.11.2016 17:04

Сьогодні в залі засідань адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації (м. Тульчин) відбувся семінар для міського, селищних, сільських голів, відповідальних за роботу з персоналом установ державного управління та місцевого самоврядування, відповідальних осіб за написання грантових проектів сіл, селищ та міста на теми: «Бюджетні питання процесу добровільного об’єднання територіальних громад Вінниччини», «Запобігання та протидія проявам корупції в органах місцевого самоврядування. Впровадження електронного документообігу та особливості електронного декларування», «Підготовка до написання проектів для участі в різноманітних конкурсах і грантах. Залучення грантових коштів для розвитку територіальних громад», «Система публічних закупівель в Україні: сучасний стан та подальший розвиток. Практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO».

Перед учасниками семінару виступили: депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, головний спеціаліст з питань запобігання корупції сектору режимно-секретної роботи облдержадміністрації Андрій Сільницький, заступник директора – начальник навчально-методичного відділу Центру підвищення квалафікації державних службовців, керівних кадрів області Сергій Войтенко, консультант-експерт обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Лектори відповіли на ряд запитань і надали практичні консультації зі всіх тем семінару.