Відбувся відкритий Кубок Вінницької області з ММА

Дата: 26.10.2016 12:06

22 жовнтя у м.Калинівка відбувся відкритий Кубок Вінницької області з ММА . В змаганнях прийняло участь 110 учасників віком від 10 років та старші. Бійці представляли такі міста як Хмельницький, Житомир, Вінниця, Тульчин, Калинівка ,Погребище.
Ск " Гепард " представив команду у складі 23 спортсменів у різних віково-вагових категоріях. Додому наші бійці повернулись усі з нагородами.
Чемпіонами стали:
Бойчук Володимир, Очеретний Ростислав, Рудий Артем, Андрущенко Володимир,Коваль Влад, Харченко Костя, Булгучев Руслан та Сакал Вадим.
Срібними призерами:
Семенюк Влад,Боченко Дмитро,Чорнописький Іван,Шерстюк Дмитро,Забуранний Іван,Страшок Степан,Бажура,Юхимчак Богдан та Дєдов Артем.
Бронзовими призерами стали:
Лавриченко Денис,Котельніков Ігор, Німий Артем, Адрущенко Павло та Ковіько Олександр.
Вкомандному заліку наша команда посіла 2 командне місце поступившись команді з Житомира лише в декілька балів.
ВІТАЄМО НАШУ КОМАНДУ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ НА КУБКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ММА!