Відкрито нові рахунки для сплати ЄСВ

Дата: 26.09.2013 09:47

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що з метою реалізації норм Закону від 04.07.13 р. № 406-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» 19 вересня було відкрито нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску.
Номера рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри».
Відкриті рахунки заблоковані, про введення їх в дію буде повідомлено додатково.
Для остаточного вирішення усіх питань щодо рахунків, на які буде перераховуватися єдиний внесок, платникам слід звертатися до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.
Нагадаємо, що у вересні всі процедури щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників здійснює Пенсійний фонд, тому саме на його адресу потрібно надсилати звіти про суми нарахованого соцвнеску.