Відкриття Інтернет-центру в Мазурівській бібліотеці

Дата: 02.01.2018 16:11
Кількість переглядів: 74

Справжнім подарунком напередодні Нового року для жителів села Мазурівка стало відкриття Інтернет-центру в Мазурівській бібліотеці – філії Тульчинської районної ЦБС.
Офіційна церемонія відбулася за участі голови Тульчинської районної державної адміністрації Миколи Підболячного, заступника голови Тульчинської районної ради Надії Григорьєвої, Кинашівського сільського голови Оксани Баленко, депутата районної ради Олександра Тимчика, головного спеціаліста відділу культури і туризму Тульчинської РДА Наталії Справник, начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради Катерини Третьякової, директора Тульчинської районної ЦБС Віри Вігуржинської. Саме за їх сприяння і було відкрито сучасний Інтернет – центр.
Головне завдання впровадження цього проекту - сприяти позитивному розвитку села Мазурівки через навчання користувачів використанню сучасних комп’ютерних технологій та можливостей Інтернету, а також надавати вільний, безперешкодний доступ до світових інформаційних ресурсів широкому загалу населення.
З хлібом – сіллю шановних гостей зустріла завідуюча бібліотекою Оксана Падуран. Музичне новорічне вітання для жителів села подарувала Анастасія Довбуш.