Відкриття пам’ятника українському композитору Миколі Дмитровичу Леонтовичу в селі Суворовське

Дата: 08.12.2017 15:07

Сьогодні, 8 листопада на території села Суворовського Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади в урочистій атмосфері відкрили пам’ятник українському композитору Миколі Дмитровичу Леонтовичу. В урочистій події взяли участь начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Станіслав Станіславович Городинський, міський голова Валерій Михайлович Весняний, голова Тульчинської районної державної адміністрації Микола Васильович Підболячний, заступник голови Тульчинської районної ради Григор’єва Надія Іванівна, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради Третьякова Катерина Василівна, студенти Тульчинського училища культури, мистецькі колективи – дитячий хор Тиманівської дитячої музичної школи та Суворовської загальноосвітньої школи (керівник – Мороз Наталя), вокальний ансамбль «Забава» Суворовського сільського будинку культури №2 (керівник Шмалюх Наталя). Подію приурочили до 140-річчя від дня народження Миколи Дмитровича Леонтовича.