Відкриття пересувної філателістичної виставки-експозиції «Останнім шляхом Кобзаря» та «Україна – козацька держава»

Дата: 01.06.2017 12:22

За підтримки Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації та Відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації відомий філателіст Олександр Канівець (м. Київ) провів відкриття пересувної філателістичної виставки-експозиції «Останнім шляхом Кобзаря» та «Україна – козацька держава» в Тульчинській центральній районній бібліотеці.
Виставку-експозицію відкрив голова Тульчинської РДА Підболячний Микола Васильович.
Постать Тараса Шевченка є знаковою, своєрідною скарбницею національних цінностей. До Шевченкового слова ми звертаємось у різні моменти свого життя, відчуваємо серцем і душею безсмертні шедеври «Кобзаря».
Дух величного генія Тараса Шевченка, героїчні сторінки історії українського козацтва – все це збережено та відтворено в матеріалах унікальних філателістичних зібрань, на виставці представлено вперше в Тульчині посмертна маска Великого Кобзаря.
Автор ідеї і організатор виставки – Олександр Канівець, відомий філателіст, член Київського товариства Асоціації філателістів України, громадський діяч, член Асоціації випускників юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Виставка буде діяти протягом одного дня.