Відкриття туристично-інформаційного центру в районній бібліотеці

Дата: 08.02.2017 15:24

7 лютого 2017 року в Тульчинській центральній районній бібліотеці відбулося урочисте відкриття Туристично-інформаційного центру (в приміщенні Бібліо-Internet) за участю Тульчинського міського голови Валерія Весняного, представника райдержадміністрації, голови РЛМО «Оберіг» Юрія Хмелевського, провідного спеціаліста організаційного відділу районної ради Віри Подунай, викладачів та студентів Тульчинського училища культури, працівників та відвідувачів бібліотеки.

Директор ЦРБС Віра Вігуржинська розповіла про непростий шлях до реалізації цього проекту, дякувала всім, хто допоміг у такій потрібній для м. Тульчина справі, адже місто має величезний туристично-краєзнавчий потенціал, який треба наполегливо розвивати і пропагувати. Під час презентації звучала тематична поезія і патріотичні пісні у виконанні дітей, а у виступах посадовців звучали слова щирої вдячності творчому колективу бібліотеки, яка відзначає в поточному році своє 100-річчя.