Відповідальність починається з мене

Дата: 08.09.2014 14:49

На виконання розпорядження голови Тульчинської районної державної адміністрації «Про проведення в районі Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене-2014» 5 вересня працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Тульчинського РВ УМВС було проведено черговий рейд по закладах торгівлі та розважальних закладах щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів та щодо перебування дітей в закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг чи громадського харчування. В результаті рейду було перевірено 5 торгівельних закладів, в результаті чого порушень з боку продавців виявлено не було. В свою чергу працівниками служби у справах дітей разом з працівниками СКМСД було проведено роз’яснювальну роботу спрямовану на обов'язковість перевірки віку покупців та недопущення продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітнім.
Також комісією було відвідано один із закладів громадського харчування, під час якого було виявлено дитину віком до 16-ти років, яка всупереч Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сферах розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» після 22.00 години перебувала у закладі без супроводу батьків чи законних представників, внаслідок чого попереджено батьків та складено протокол на власника закладу за фактом вчинення адміністративного правопорушення за ст. 180-1 «Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування».