Відзначення Дня молоді в районі

Дата: 01.07.2013 10:52

30.06.2013 року біля районного будинку культури, в останню неділю червня, Тульчинським районним центром для сім’ї, дітей та молоді спільно із відділом культури та туризму районної державної адміністрації організовано та проведено концерт, присвячений Дню молоді. За концертними номерами з цікавістю спостерігали глядачі, здебільшого це була молодь, яка відпочивала в парку. Ведучими були Брижата Діана (учасниця колективу «Домісолька» районного будинку дітей та юнацтва) та Прилипко Андрій (лауреат обласного конкурсу «Молода людина 2013 року»). У концерті взяли участь вихованці Тульчинської дитячої музичної школи, колективу «Домісолька», Кирнасівської музичної школи, студент Вінницького училища культури та мистецтв ім.Глієра - Яковлев Олександр та студентка Київського училища культури та мистецтв - Лапшова Анна. Після завершення концерту, усі бажаючі мали можливість взяти участь у дискотеці.