Виїзне засідання комітету Верховної Ради України в Тульчині

Дата: 30.03.2017 16:23

30 березня 2017 року в м. Тульчині (палац Потоцьких) відбулося засідання «круглого столу» з питань практики впровадження Закону України «Про співробітництво територіальних громад». В заході взяли участь: заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, народний депутат України Іван Спориш, перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, перший заступник голови Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська, голова Тульчинської райдержадміністрації Микола Підболячний, голова Тульчинської районної ради Олексій Авраменко, Тульчинський міськой голова Валерій Весняний, представники структурних підрозділів облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації Вінницької та Полтавської областей.