Виїзне засідання правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані відбулося в Тульчині

Дата: 22.06.2017 08:54

В рамках проведення обласного тематично-оздоровчого семінару за участю голів та активістів обласних, районних, міських організацій ветеранів Вінниччини 21 червня 2017 року в м. Тульчині відбулося виїзне засідання правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (голова – Петро Кирилішин). Гостей-побратимів приймала Тульчинська районна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (голова – Олексій Гордійчук) за сприяння Тульчинської райдержадміністрації, Тульчинської міської ради.
Учасники зібрання відвідали палац Потоцьких, провели робочу зустріч з заступником голови райдержадміністрації Володимиром Глізнєцовим, заступником міського голови Іваном Костюком та іншими посадовцями, переглянули гарний концерт, підготовлений студентами і викладачами Тульчинського училища культури (директор – Леонід Трачук).
Далі «афганці», представниками влади поклали корзини квітів до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих під час проведення АТО земляків-вінничан, до Меморіалу Слави та могил загиблих воїнів у Другій світовій війні, квіти до пам’ятних дощок на загальноосвітніх школах м. Тульчина, присвячених випускникам цих шкіл, які загинули в Афганістані у 80-х роках минулого століття. Учасники виїзного засідання відвідали мальовничий Музей просто неба «Козацька левада» (с. Кинашів), створений Заслуженим художником України Михайлом Довганем.