Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації

Дата: 20.09.2016 16:41

20 вересня 2016 року було здійснено виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Побережником В.І. в територіальні громади с. Заозерне та с. Білоусівка. В даних територіальних громадах перший заступник голови райдержадміністрації зустрівся з колективами сільських рад, загальноосвітніх шкіл та жителями даних громад. В с. Заозерному Побережник В.І. відвідав дитячий садок.

Проблемні питання, які на даний час турбують жителів територіальної громади с. Білоусівка- це питання водопостачання, виділення земельних ділянок, ремонт доріг. Обговорювалось питання об’єднання територіальних громад.

Перший заступник також цікавився питанням підготовки до опалювального сезону закладів соціальної сфери.