Виїзний прийом громадян

Дата: 03.10.2016 09:13

30 вересня 2016 року відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Побережником в територіальних громадах с. Богданівка та с. Клебань.

В Богданівській територіальній громаді перший заступник зустрівся з педагогічним колективом ЗОШ І-ІІІ ст., відвідав заклади культури та дитячий садок. Питання, які розглядались на зустрічі, - це об’єднання територіальних громад. Віталій Побережник зробив зауваження стосовно благоустрою біля будинку культури.

В Клебанській територіальній громаді перший заступник відвідав дитячий садок, ЗОШ І-ІІІ ст. Проблемні питання по дошкільному закладі - це плановий ремонт каналізації, капітальний ремонт ІІ поверху в загальноосвітньому навчальному закладі.

Акцентувалась увага на роботі щодо посилення контролю стосовно призову на строкову службу.