Виїзний прийом с. Крищенці

Дата: 26.02.2016 10:54

Одним із основних завдань, які поставлені перед органами Пенсійного фонду України, є підвищення якості обслуговування громадян, тому особливу увагу фахівці управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі приділяють інформуванню населення з питань пенсійного забезпечення та змінам, що відбулися у пенсійному законодавстві України, зокрема, на виїзних прийомах.

Так, 23 лютого проведено виїзний прийом в с. Крищенці, де заступником начальника управління Авраменко А.І. було надано роз’яснення щодо аспектів призначення та перерахунку пенсії, механізму обчислення страхового стажу, порядку проведення перерахунку виплат працюючим пенсіонерам. Особливу увагу звернено на питання легалізації заробітної плати та залежності рівня соціального захисту від рівня оплати праці. Наголошено і на можливості отримання інформації через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду , а також нагадала жителям села про наявність в управлінні Пенсійного фонду „гарячої лінії”, звернувшись на яку можна отримати довідкову інформацію чи консультаційну допомогу в телефонному режимі.