Війна на дорогах

Дата: 31.12.2015 12:01

З початку грудня цього року в області сталися 44 дорожньо-транспортні пригоди, з них в 3 загинули 5 осіб.

Резонансною подією стала дорожньо-транспортна пригода, що сталася 15 грудня 2015 року в Козятинському районі поблизу села Комсомольське. Рейсовий автобус «Вінниця-Козятин» зіткнувся з тягачем-трактором «Т-150», що їхав попереду в попутному напрямку та намагався здійснити переміщення з правого в лівий ряд. Внаслідок аварії 3 людини загинули та 9 госпіталізовані, з них 1 дитина.

З метою зменшення випадків дорожньо-транспортних пригод на дорогах області в зимовий період та в умовах ускладнення погодних умов (погана видимість, ожеледиця, налипання мокрого снігу, заметілі, хуртовини) всі учасники дорожнього руху повинні суворо дотримуватись правил поведінки на дорогах.