Військові дякують за допомогу

Дата: 08.09.2014 14:43
Кількість переглядів: 57

На ім’я голови Тульчинської районої державної адміністрації Галини Роспутної надійшла подяка за надану 12 серпня поточного року працівниками підприємств, установ, організацій, підприємцями району благодійну матеріальну допомогу Могилів-Подільському прикордонному загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України для забезпечення посилення державного кордону, що межує з територією Вінницької області. Звертаючись до громадськості району, начальник загону підкреслює: «В час, коли наша Батьківщина та її армія переживають нелегкі часи, ваше розуміння та підтримка прикордонників Могилів-Подільського загону свідчать про глибокий патріотизм, повагу до людей, які зі зброєю в руках стоять сьогодні на захисті інтересів України та її народу». Наші прикордонники переконані, що вагома допомога, надана районом, у значній мірі забезпечуватиме боєздатність та сприятиме збереженню життя воїнів – прикордонників і мирних громадян. Керівник прикордонного загону Р.Алієв завершує лист наступними словами: «Від імені персоналу Могилів-Подільського прикордонного загону та від себе особисто щиро дякую за плідну співпрацю та державницький підхід до спільної справи: захисту та оборони державного кордону України від злочинних посягань. Зичимо всім здоров’я, наснаги, Божого благословення на доброчинні справи в ім’я збереження миру, спокою та стабільності в нашій державі».