Віктор Янукович переглянув демонстраційно-тактичні навчання ЗСУ у Львівській області

Дата: 02.10.2013 08:35

Президент України Віктор Янукович переглянув демонстраційно-тактичні навчання Збройних Сил України із залученням підрозділів Сухопутних військ та Повітряних Сил ЗСУ у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Сухопутних військ у Львівській області.
Під час навчань були продемонстровані можливості військово-повітряних сил у здійсненні військових операцій із залученням повітряного десанту.
Крім того, Глава держави ознайомився з діяльністю Міжнародного центру, зокрема, в питаннях підготовки миротворчих контингентів, військових підрозділів та військовослужбовців інших держав.
Начальник Центрального бронетанкового управління Озброєння Збройних Сил України генерал-майор Роман Башинський ознайомив Президента з новими зразками бронетанкового озброєння і військової техніки. Також Віктору Януковичу продемонстрували набори сухих продуктів для військовослужбовців.
Після завершення навчань Глава держави вручив кращим військовослужбовцям-учасникам навчань пам’ятну відзнаку - годинники.