Він загинув за Україну

Дата: 24.02.2015 17:02

21 лютого 2015 року в м. Тульчині (РБК) відбулося громадське прощання з героєм АТО, жителем с.Торків Грубим Анатолієм Васильовичем, який загинув 18 лютого біля м. Дебальцеве. В траурній церемонії взяли участь голова райдержадміністрації Микола Підболячний, голова районної ради Олексій Авраменко, міський голова Валерій Весняний, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадсько-партійних формувань, широка громадськість.

23 лютого 2015 року загиблого захисника України поховали у рідному селі, куди прибули великі делегації з Вінниці (зокрема, депутат Вінницької обласної ради Василь Подолян), Тульчина, багатьох територіальних громад району.

Анатолій Васильович Грубий (1971 р.н.) працював ветеринарним лікарем в сільськогосподарському підприємстві с. Торкова, мав приватну практику в цій галузі. Одружений з Людмилою Дмитрівною, завідувачем ФАП № 1. Подружжя має двох синів Олександа і Юрія. Анатолій Васильович був призваний до лав Збройних Сил України в 2014 році, служив у 128-й гірсько-піхотній аеромобільній бригаді.