Вінниччина надає притулок і допомогу сім’ям з АР Крим та м.Севастополя

Дата: 14.03.2014 16:50

В приміщенні облдержадміністрації 14 березня відбулось засідання робочої групи щодо розміщення сімей, які прибули у Вінницьку область через загрозу безладів та військових дій в АР Крим.
В засіданні також взяли участь представники Народної Ради та Майдану Вінниччини.
Учасники наради розглянули організаційні питання, зокрема: про перебування на Вінниччині понад 200 жителів Криму, які переважно розміщені у таборі «Подільський Артек» Тульчинського району; про збір необхідних речей, організацію спортивно-оздоровчих і культурних заходів на території табору.
Усі небайдужі вінничани та жителі області можуть надати грошову допомогу біженцям, переказавши кошти на спеціальний рахунок обласного бюджету.
Довідка:
Реквізити рахунку обласного бюджету для перерахування благодійної допомоги тимчасово переміщеним особам, прибулим у Вінницьку область через загрозу безладів та військових дій в АРК Крим:
Розрахунковий рахунок – 31514931700001,
отримувач - ГУК у Вінницькій обл./Він.обл/50110000,
МФО – 802015 в ГУДК у Вінницькій обл.,
ЄДРПОУ – 37979858,
призначення платежу - :101; 50110000; Допомога для тимчасово переміщених осіб (від назва організації чи фізичної особи).