Вінниччина зібрала два мільйони тонн зернових

Дата: 08.08.2014 14:19

Вінницька область перейшла двомільйонний рубіж зі збирання ранніх зернових, – про це повідомив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.
«Попри усі складнощі нинішньої жнивної кампанії, пов’язані з суспільно-політичною ситуацією в державі, аграрії Вінниччини працювали злагоджено і гідно впорались із поставленими завданнями», – наголосив голова облдержадміністрації.
Він подякував хліборобам області за щедрий урожай, дбайливу та клопітку працю і побажав міцного здоров'я, щастя й достатку в кожній родині.
Для довідки:
За інформацією департаменту агропромислового розвитку ОДА, станом на 08.08.2014 року область зібрала два мільйони 72,5 тонн ранньої групи зернових. Середня врожайність склала 46,2 ц/га (для порівняння: у 2013 році вона складала 41,2 ц/га).