Виставка “ KazFOOD-2015”

Дата: 07.08.2015 15:09

На адресу управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації надійшов лист від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо проведення 21-26 жовтня 2015 року в Республіці Казахстан у м. Астана Міжнародної виставки у сфері агропромислового комплексу: “KazFOOD-2015” і “Kazakhstan International Halal Expo-2015”.
Основною метою виставок є демонстрація всього спектру харчових продуктів з метою забезпечення всіх регіонів Казахстану високоякісними продуктами харчування, налагодження спільних виробництв, збільшення асортименту та поліпшення якості продуктів.
Виходячи з вищевикладеного, просимо розповсюдити зазначену інформацію серед зацікавлених підприємств і організацій району (міста).