Вітаємо наших переможців!

Дата: 31.05.2016 10:08

Ще один навчальний рік добіг кінця. Уся учительська та учнівська спільнота підводить підсумок своєї роботи. До завершення року словесники району підійшли з непоганими результатами. Талановиті, креативні учні є у нас. Так, у ІІІ ( обласному) етапі конкурсу знавців української мови ім.. П.Яцика наші учні посіли такі місця: ІІІ м. – Камінська Марія (Кирнасівська ЗШ І-ІІІ ст.., 4 кл.), Блажко Ярослав ( Клебанська ЗШ І-ІІІ ст.., 3 кл.), Мельник Власта (Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст..№2, 6 кл.), ІІ м. – Крохмалюк О. (Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст..№2, 11 кл.). У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІІ м. Шмалюх Т. (Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст..№2, 11кл.) У ІІІ (обласному) етапі Вкраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» - ІІ м. Подолян Ангеліна (Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст..,9 кл.), Подоляк Яна (Кирнасівська ЗШ І-ІІ ст.., 9 кл.), ІІІ м. – Майстер Ольга (Мазурівська ЗШ І-ІІ ст.., 9 кл.). Токаренко С. (Шпиківська ЗШ І-ІІІ ст.., 10 кл.). У ІІІ етапі (обласному) ІІ м. у літературно-краєзнавчому конкурсі «Золота спадщина Поділля» посів учень 11 класу Тиманівської ЗШ І –ІІІ ст.. Галамій Олександр. У ІІІ (обласному) етапі мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Шевченка – ІІІ м. Шмалюх Тетяна (Тульчинська ЗШ І – ІІІ ст.. №2. 11 кл.).
І найзначніша перемога у цьому конкурсі дісталася учениці 11 класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ №2 Крохмалюк Ользі Віталіївні. Вона посіла І місце у ІІІ етапі, а найголовніше – брала участь у ІV етапі (Всеукраїнському) і стала лауреатом, посівши почесне ІІ місце. 25 травня у Вінницькому драматичному театрі поряд з іншими переможцями Вінниччини вітали і нашу Олечку.