Візит керівника області до м. Тульчина

Дата: 07.05.2013 16:28

Візит керівника області до м. Тульчина

7 травня 2013 року в м. Тульчині з робочим візитом перебував голова облдержадміністрації Іван Михайлович Мовчан, який у супроводі начальника Управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігоря Олександровича Салецького, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Михайлівни Василюк, представників обласних ЗМІ був присутній на урочистій літургії в Свято-Різдва Христового кафедральному соборі з нагоди 20-річчя архієрейського служіння Архієпископа Тульчинського і Брацлавського Іонафана. Владику привітали ієрархи та священнослужителі УПЦ, голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік, голова районної ради Олексій Петрович Авраменко, Тульчинський міський голова Ввалерій Михайлович Весняний. Після літургії голова облдержадміністрації І.Мовчан отримав з рук православних ієрархів Орден УПЦ Різдва Христового, а його дружина Н.Мовчан – Орден УПЦ Святої Великомучениці Варвари за благодійні заслуги перед Церквою.