Візит народного депутата М.Джиги

Дата: 30.05.2013 16:26

30 травня 2013 року в м. Тульчині з візитом перебував народний депутат України Микола Васильович Джига в супроводі помічника Марії Мальованої, директора Департаменту з питань охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідії Олексіївни Діденко, голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, Тульчинського міського голови Валерія Михайловича Весняного, завідувача сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Галини Григорівни Роспутної, головного лікаря Тульчинської ЦРЛ Віталія Петровича Лисиці, головного лікаря РЦ ПМСД Віталія Олександровича Нечипорука, представників ВДТ і районних ЗМІ.
Фото без описуНапередодні Міжнародного дня захисту дітей депутат відвідав Тульчинський обласний будинок дитини (головний лікар – Мазур Марія Олексіївна), де подарував діткам розвиваючі ігри, іграшки, фрукти, солодощі, кошти на придбання необхідної білизни тощо і прослухав дитячу театралізовану програму. Далі М.Джига відвідав Тульчинську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів-ліцей Вінницької обласної ради (в.о. директора, заступник директора Кузик Тамара Іванівна). Вихованцям інтернату депутат подарував сучасну модель телевізора, фрукти, солодощі, поспілкувався з дітьми, нагадав їм про необхідність гарно навчатися, бути вихованими, уважно ставитися до власного здоров’я, вивчати іноземні мови. Неабияке враження на депутата справили три групи кадетів школи-інтернату, які мають військову форму і проходять спеціальну підготовку. М.Джига підкреслив, що військова форма дисциплінує і зобов’язує кожного бути кращим і мужнім.
Фото без описуВ процесі концертного вітання педагоги і учні школи-інтернату вшанували разом зі своїми гостями пам’ять незабутнього директора школи Друма Володимира Миколайовича, який помер 22 травня 2013 року від важкої хвороби. Насамкінець народний депутат подякував всім за підтримку під час парламентських виборів 2012 року, окреслив плани співпраці на майбутнє, закликав бути справжніми громадянами і патріотами рідного краю.