ВОЛЕЙБОЛ У ТУЛЬЧИНІ

Дата: 24.01.2017 15:34

22 січня 2017 року у м. Тульчині в спорткомплексі «Колос» Тульчинської районної ДЮСШ відбулися змагання з волейболу ігри групового турніру обласної аматорської ліги Вінницького фізкультурно-спортивного товариства «Колос» ( група Б) Тульчинські волейболісти приймали гостей із смт. Крижопіль та смт. Теплик.
При переповненому залі вимогливих тульчинських любителів волейболу команди демонстрували видовищну та майстерну гру.
В першому поєдинку команда Теплика виграла у команди Крижопіля 2 – 1.
У другому поєдинку тульчинські волейболісти поступилися гостям з Теплика 0 – 3. Хоча рахунок і здається невтішним, але запеклі кінцівки останніх партій (25-27 та 26-28) – подарували вболівальникам неабиякі емоції та надію у перспективи у наступних турах змагань.
В заключному матчі в наполегливій боротьбі наші волейболісти перемогли у спортсменів з Крижополя 2 – 1.
Черговий етап турніру відбудеться у смт. Крижопіль
5 лютого 2017 року.