Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

Дата: 18.04.2016 11:09

З 28 по 30 квітня 2016 року за підтримки Державного управління справами напередодні світлого свята Великодня в ДП «Український дім» відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок. Метою заходу є популяризація народних традицій та підтримка українських товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Участь у ярмарку дасть можливість учасникам розширити ринки збуту продукції та налагодити взаємовигідні відносини для подальшого співробітництва з потенційними партнерами. Запрошуються усі зацікавлені особи, підприємства харчової та легкої промисловості, народні майстри, творчі майстерні, сувенірні компанії, які мають можливість у кращих українських традиціях продемонструвати підготовку до Великодніх свят.
Місце проведення: ДП «Український дім» в м. Києві по вул. Хрещатик, 2. Контактна особа: Нікіфорова Олена тел. (044) 278-84-90; (050) 465-33-81; e-mail: nikiforova@icc-kiev.gov.ua.
Додатки: прес-реліз.docx