Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2014 16:29

У контексті проголошення 2014 року – Роком учасників бойових дій на території інших держав, на виконання завдань Президента України В.Януковича щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій 15 лютого 2014 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за участю голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Івановича Побережника, Тульчинського міського голови Валерія Михайловича Весняного, голови районної спілки ветеранів Афганістану Олексія Ульяновича Гордійчука, районного військового комісара Дмитра Михайловича Слободянюка, учасників бойових дій в Афганістані та інших країнах, матері загиблого воїна-афганця Олександра Подоляна Зінаїди Михайлівни Подолян, вдів померлих воїнів-інтернаціоналістів, представників навчальних закладів міста, райдержадміністрації, районної ради, комунальних засобів масової інформації, громадськості. Воїнів-інтернаціоналістів привітали голова райдержадміністрації А.Бузік, голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані О.Гордійчук, Тульчинський міський голова В.Весняний. Зокрема, Анатолій Степанович Бузік побажав воїнам-інтернаціоналістам, всім присутнім міцного здоров’я, оптимізму, сімейного благополуччя, висловив впевненість що соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав, сімей загиблих та померлих воїнів буде поліпшуватись з кожним роком. Також голова райдержадміністрації повідомив присутніх про виділення з районного бюджету 12 тисяч гривень для гідного вшанування учасників бойових дій на території інших держав, матеріальної підтримки сімей загиблих та померлих учасників бойових дій. Окремі члени районної спілки ветеранів Афганістану, батьки загиблих, вдови померлих воїнів були нагороджені орденами, медалями, подяками, грамотами райдержадміністрації та районної ради, Тульчинської міської ради, обласного військового комісаріату, отримали матеріальну допомогу.
Відбулась урочиста хода, покладання корзин квітів до Меморіалу Слави, в парк «Пам’ять», до пам’ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, до меморіальних знаків та могил загиблих воїнів-інтернаціоналістів, поминальна панахида.