Вшанування матерів – героїнь

Дата: 20.06.2013 15:59

20 червня 2013 року в залі засідань Тульчинської райдержадміністрації та районної ради відбулось урочисте вручення посвідчень Почесного звання України «Мати – героїня» (з нагрудним знаком) 26 багатодітним матерям з 16 населених пунктів району. Церемонію вручення виконали керівник апарату райдержадміністрації Олександр Леонтьєв, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач. У вітальному слові О.Леонтьєв нагадав про виключно важливу роль матері в нашому суспільстві, про возвеличення її імені в мистецтві всіх народів у всі часи, побажав міцного здоров’я, родинного тепла, щастя і добробуту. М.Богач зупинився на фактичних матеріалах про те, що з 2009 року 156 жінок району отримали це високе звання, про надбавки до пенсії за особливі заслуги перед Батьківщиною та одноразові виплати таким громадянам. Одна з нагороджених матерів Алла Дудікова зачитала лист-привітання матерям-героїням від Міністра соціальної політики України Н.Королевської. Захід відбувся за участі родин нагороджених, представників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, районних ЗМІ, з виконанням тематичних художніх номерів обдарованими дітьми тощо.