Вшанування ветеранів війни у Вінниці

Дата: 08.05.2014 15:06

7 травня 2014 року районна делегація взяла участь у обласних урочистостях з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, які відбулися у м. Вінниці. Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, голова обласної ради Сергій Свитко в урочистій обстановці вручали активістам ветеранського руху Вінниччини Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради були з наданням грошової винагороди. Серед нагороджених – голова Тульчинської районної ради ветеранів війни і праці Жуковський Казимир Станіславович, ветеран війни з с. Печера Журавель Василь Петрович, ветеран війни з с. Шура-Копіївська Кисельов Прокофіій Євдокимович. Для ветеранів області була підготовлена тематична концертна програма та святковий обід.