Вся увага – ветеранам

Дата: 12.05.2015 11:57

8 травня 2015 року з нагоди Дня пам’яті та примирення і наступного Дня Перемоги над нацизмом у Європі голова райдержадміністрації Микола Підболячний, голова районної ради Олексій Авраменко, міський голова Валерій Весняний, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації та місцевого самоврядування відвідали ветеранів війни Бабич Антоніну Миколаївну (м. Тульчин), Когутюка Івана Терентійовича (с. Торків), Молчанову Віру Василівну (с. Суворовське), голову районної спілки колишніх малолітніх в’язнів фашистських концтаборів Швейбиш Ріту Гейніховну (м. Тульчин) та ін. Ветеранам війни були вручені почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, нецільова матеріальна допомога, продуктові набори.